KONST / Litografier / Färglitografi 11809621
nr 1180 9621
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Färglitografi, Man i eka. Signerad, numrerad 336/1400, motivet: 38x46
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 april 2018
kl 18:50:46
30/4 15:39:25
Mårten Andersson
Läs mer om Mårten Andersson